Kompleksowa obsługa Social media

social icon facebook

Instagram Marketing Szczecin

Instagram pojawił się w 2010 roku jako kolejna platforma mediów społecznościowych. Od tego momentu do dziś zyskał miliony użytkowników na całym świecie. Oferuje bardzo dobre narzędzia zwiększające widoczność, co okazało się przydatne nie tylko na profilach osobistych, ale również biznesowych. Z tego powodu firmy coraz bardziej angażują się w ten portal społecznościowy i coraz częściej uwzględniają go w swojej strategii marketingu online.

Do niedawna Instagram nie był tak popularny w Polsce jak Facebook. Jego popularność klasyfikowała się zaraz obok Twittera czy LinkedIn. Obecnie umiejętna obsługa Instagram Szczecin jest nie tylko niezbędnym uzupełnieniem profilu firmowego na Facebooku, ale również dobrym narzędziem marketingu internetowego tak, jak sam Facebook. Rozwijające się narzędzia biznesowe na Instagramie i możliwość synchronizacji z Facebookiem powodują, że zainteresowanie reklamami na Instagramie rośnie, a prowadzenie profili Instagram Szczecin jest już nieodłącznym elementem kreowania wizerunku nowoczesnej marki.

Wprowadź swoją firmę do jednej z najpopularniejszych platform mediów społecznościowych z Grow Big. Dowiedz się, co może zaoferować prowadzenie Instagrama Szczecin Twojej firmie.

krok 1
 

Co daje prowadzenie Instagram Szczecin Twojej firmie?

Mimo tego, że Instagram nie jest typową przestrzenią biznesową, założenie konta firmowego na Instagramie daje ogromne korzyści, których wyniki dotyczące wydajności Twoich treści, statystyk obserwujących, sposób, w jaki wchodzą w interakcję z Twoją marką, możesz obserwować na bieżąco. Dla odbiorców oprócz przybliżenia założeń, istoty i idei marki udostępnione są strategiczne informacje, takie jak godziny pracy firmy, lokalizacja i aktualne promocje razem z ofertą w przyjaznej szacie graficznej.

krok 3

Fakt, że Instagram to głównie zdjęcia i grafiki – reklama tego rodzaju jest świetną opcją do rozwijania firmy. Twoi odbiorcy są w przeważającej części wzrokowcami. Zapraszani do aktywności przez ciekawe obrazy i kreatywne hasła stają się szczerze zaangażowani, tworząc społeczność Twojej marki. Żywo reagują na kreatywność, przesłanie i sposób, w jaki je komunikujesz. Dlatego tak ważne jest profesjonalne prowadzenie profili Instagram Szczecin. Nudne, powtarzalne grafiki i oklepane hasła są natychmiast pomijane w poszukiwaniu ciekawszych treści.

Docenianą przez przedsiębiorców opcją jest możliwość planowania postów. Prowadzenie kampanii Instagram Szczecin poprzez planowanie ułatwia systematyczność i szczegółowe zaplanowanie spójnej kampanii. Prowadzenie Instagrama z Grow Big to doskonały sposób na wykorzystanie atrakcyjnego źródła ekonomicznej reklamy i zbliżenie się do swoich klientów. Wspólnie zaplanowana strategia, nastawiona na cele w optymalny sposób wykorzysta możliwości Instagrama, które szybko dadzą rezultaty w postaci zwiększonego zainteresowania klientów Twoją marką i wzrostu sprzedaży oferowanych produktów lub usług.

Jakie narzędzia daje prowadzenie profili Instagram Szczecin?

Poniżej najciekawsze z nich:

 

Zdjęcia i video

Zalety promocji marki poprzez zdjęcia i ciekawe obrazy opisaliśmy powyżej. Warto jednak wspomnieć o możliwości dodawania krótkich video z różnymi efektami specjalnymi, a także doskonałej w przedstawieniu zalet produktów czy usług infografiki. Pomysłowa i czytelna infografika może przekazać klientowi najważniejsze informacje w prosty i ciekawy sposób.

 

Relacje - Instagram Stories

Z tego słynie Instagram. Krótkie relacje video lub foto dostępne na profilu przez 24h wyświetlane są w górnej części aplikacji Instagram osób, które obserwują profil Twojej marki. Duża klikalność i możliwość pozostawienia reakcji na relację sprawia, że można ją wykorzystać, aby skutecznie przypomnieć o ofercie obserwującym. Ankiety, zapytania i opcja udostępniania linków w relacjach to sposoby, aby zaangażować odbiorców i przykuć ich uwagę na dłużej.

 

Reels

Czyli krótkie filmy o maksymalnym czasie trwania do 60 sekund, umożliwiają tworzenie dynamicznych treści. Możesz dodawać filtry lub efekty, muzykę, gify i wiele innych elementów, które uatrakcyjnią Twój film. Filmy są chętnie oglądane i dobrze odbierane przez obserwujących jako kreatywna forma reklamy.

 

Hashtagi - #

Hashtagi na Instagramie to najlepsza metoda na umożliwienie odbiorcom odkrycia publikowanych przez firmę treści. To one zwiększają ruch i pozwalają zupełnie niezwiązanym z marką klientom odnaleźć ofertę. Właściwie dobrane hashtagi stanowczo zwiększają zasięg publikowanych na Instagramie postów.

 

Profesjonalne prowadzenie profili Instagram Szczecin, a kreowanie wizerunku marki

Jeżeli chcesz zbudować skuteczną markę prowadzenie Instagram Szczecin to jedno z obowiązkowych działań mających na celu kreowanie wizerunku marki. Jako że znacząca większość ludzi to wzrokowcy - najłatwiej do klientów docierają obrazy. Z tego powodu, jako przedsiębiorcy dbamy o atrakcyjną grafikę, przykuwające wzrok logo firmy i eleganckie wizytówki czy ulotki. Kreowanie wizerunku marki w sieci to obrazy i grafiki, jakie publikujemy na łamach swojej strony internetowej, ale przede wszystkim na social media. Grow Big swoim doświadczeniem potrafi zaplanować i dostosować branding do docelowej grupy odbiorców.

Aby prowadzenie Instagram Szczecin było skuteczne, należy wiedzieć, jak ważne jest to, jakie emocje w klientach wzbudzają kolory i estetyka materiałów reklamowych i że mają one realne odbicie w podejmowaniu decyzji konsumenckich. Instagram działa właśnie na takiej zasadzie. Prowadzenie kampanii Instagram Szczecin udostępnia możliwość dotarcia do klienta poprzez obrazy i atrakcyjne hasła reklamowe zapraszając do zapoznania się z ofertą. Tu właśnie zdjęcia odgrywają główną rolę. Prowadzenie Instagrama w strategicznie przemyślany sposób z użyciem ciekawych grafik z krótkimi hasłami reklamowymi zbuduje poprawny wizerunek marki.

Odpowiednio dobrana kolorystyka, styl postów i oczywiście kreatywny, krótki opis – to doskonałe narzędzia marketingowe na Instagramie. Wykazując spójność i konsekwencję w budowaniu brandu we wszystkich możliwych kanałach, marka ma szansę podkreślić profesjonalizm i wysoką jakość swojej oferty. W Grow Big wiemy jak to zrobić skutecznie, aby utrwalić pożądany wizerunek firmy wśród odbiorców.

krok 3

Dlaczego prowadzenie kampanii Instagram Szczecin jest skutecznym narzędziem marketingowym?

 

Czas, jaki spędzamy, przeglądając media społecznościowe, stale się wydłuża. Znajdziemy tam dużą część naszych obecnych jak i potencjalnych klientów. Możliwość skierowania do nich niemal bezpośredniej reklamy jest nieoceniona. Właściwie zaplanowane kampanie Instagram Szczecin pozwolą dotrzeć do właściwych osób, zainteresowanych tematyką Twojej oferty. Jak Grow Big dba o poprawny przekaz marki i skuteczne prowadzenie profili Instagram?

Ważne jest to, aby marketing na Instagramie był:

Skuteczny

Jedynie zaplanowanie strategii zgodnej z celami marketingowymi firmy pozwoli na skuteczny marketing na Instagramie.

 

Docelowy

Im bardziej atrakcyjne posty i relacje pojawią się na Instagramie firmy, tym większa szansa, że prowadzenie Instagram Szczecin będzie udostępniane przez odbiorców szerszemu gronu potencjalnych klientów.

 

Nieograniczony

Im bardziej atrakcyjne posty i relacje pojawią się na Instagramie firmy, tym większa szansa, że prowadzenie Instagram Szczecin będzie udostępniane przez odbiorców szerszemu gronu potencjalnych klientów.

 

Spersonalizowany

Im bardziej atrakcyjne posty i relacje pojawią się na Instagramie firmy, tym większa szansa, że prowadzenie Instagram Szczecin będzie udostępniane przez odbiorców szerszemu gronu potencjalnych klientów.

 

Atrakcyjny

Im bardziej atrakcyjne posty i relacje pojawią się na Instagramie firmy, tym większa szansa, że prowadzenie Instagram Szczecin będzie udostępniane przez odbiorców szerszemu gronu potencjalnych klientów.

Spersonalizowane kampanie Instagram Szczecin kluczem dotarcia do klienta

Konto biznesowe na Instagramie może stać się nowym kanałem marketingu, ale również sprzedaży. Instagram pozwala zautomatyzować sprzedaż i połączyć ją z Twoim systemem e-commerce. Proste przekierowywanie do Twojej strony zakupowej i możliwość atrakcyjnego zaprezentowania produktów w estetyczny graficzny sposób to niepodważalny atut Instagrama.

Konto biznesowe na Instagramie różni się od konta prywatnego pod tym względem, że możesz przekształcić je w skuteczne narzędzie marketingowe i sprzedażowe. Grow Big specjalizuje się w działaniach na wielu płaszczyznach Instagrama, generując skuteczne reklamy, dostosowując automatyzację wiadomości i stworzeniu oferty marki zintegrowanej ze stroną i pozostałymi mediami społecznościowymi. Znaczący wpływ na skuteczność Instagrama, jako narzędzia marketingowego ma fakt, że kampanie Instagram Szczecin docierają do osób, które realnie mogą zainteresować się Twoją marką, ponieważ poszukują w sieci podobnych tematycznie usług lub przedmiotów, czy też mają pokrewne zainteresowania. Z tego powodu Instagram należy traktować jako nowy, obowiązkowy kanał komunikacji i sprzedaży .

Prowadzenie Instagram Szczecin, jako konta biznesowego umożliwia korzystanie z menedżera reklam Facebooka i wszystkich jego narzędzi. Taka synchronizacja, czyli powiązanie konta z fanpagem na Facebooku pozwala wykorzystywać narzędzia Facebook Ads Manager oraz umożliwia zarządzanie reklamami na Instagramie z większą dokładnością. Z drugiej strony pozwala również zarządzać spersonalizowanymi odbiorcami, do których możesz kierować kampanię remarketingową lub marketing bezpośredni.

 

Kompleksowa obsługa Instagram Szczecin z Grow Big

Instagram podobnie jak inne media społecznościowe stworzony został w sposób umożliwiający intuicyjne korzystanie i obsługę wszystkim użytkownikom. Niestety, aby wykorzystać wszystkie możliwości, jakie udostępnia, konieczna jest obsługa Instagram Szczecin przez osoby, które doskonale znają dynamicznie zmieniające się mechanizmy reklamy, skutecznego postowania i sposobów docierania do klientów. Taka wiedza wymaga doświadczenia i praktyki, którą jako Grow Big oferujemy naszym klientom.

Teraz gdy znasz już wszystkie zalety i znaczenie Instagrama w nowoczesnym marketingu dla firm możesz sięgnąć po użyteczne narzędzia i z pomocą profesjonalistów z Grow Big dotrzeć do swoich klientów na Instagramie. Jeśli chcesz wzmocnić swoją markę i osiągnąć cele, zalecamy włączenie Instagrama dla firm to stałych działań marketingowych.

krok 5

Zapytaj o wycenę

Grow Big

ul. Zbożowa 4 Szczecin
70-653, Szczecin

tel. 536880591

e-mail: kontakt@growbig.pl

 

Gdzie nas znaleźć?